ייעוץ שיווקי לעסקים - מאסטרנט כניסת לקוחות


תהליכי אימון וליווי, ייעוץ וקורסים לשיווק באינטרנט

המטרה: לתת לך את הידע ואת הכלים העדכניים ביותר, שיאפשרו לך למשוך יותר לקוחות מהאינטרנט.

החלטתי שכל הקורסים של מאסטרנט, יכללו גם תהליכים של ייעוץ אישי,
מתוך הבנה שלימוד בקורס בלבד לא מספיק, ותוצאות יבואו אך ורק דרך העשייה.

על כן, כדי לעזור לך להשיג תוצאות, במהלך כל הקורסים, אנחנו נעבוד יחד בתהליכי ייעוץ אישי.

שלך,
סני שלומי - מאסטרנט.

 

למצוא את הנוסחה שלך לשיווק באינטרנט

מיני קורס וידאו של 10 שיעורים, שילמד אותך איך למצוא את הערוצים האפקטיביים לשיווק העסק שלך באינטרנט, במטרה להגדיל את המכירות:
מבוא לשיווק, קביעת סוג העסק לשיווק אפקטיבי באינטרנט, התאמת שיטות שיווק לסוגי עסקים, איך להציג את המוצרים/השירותים בדפי מכירה, ומכירות לבעלי עסקים.

פרטים נוספים ורכישה - בלחיצה כאן >>

ליווי, ייעוץ אישי, וקורס כתיבה שיווקית ודפי מכירה

המהות של השיווק הוא שכנוע.  ע"י יישום חוקי השכנוע והכתיבה השיווקית, אפשר למכור הרבה יותר.

התהליך ילמד אותך כתיבה שיווקית דרך בניית דף מכירה, אולם כל העקרונות שנלמדים בקורס, תקפים לחלוטין בכל ערוצי השיווק באינטרנט - דפי מכירה, אתר אינטרנט, דפי נחיתה, רשתות חברתיות, שיווק בדיוור, שיווק בוידאו.

אנחנו נעבוד ביחד ונשפר את המסרים השיווקיים בדפי המכירה שלך, במטרה לאפשר לך למכור יותר מהאינטרנט, ולשפר את הכתיבה שלך באינטרנט (דיוור, רשתות חברתיות, אתר העסק וכיו"ב).

פרטים נוספים ורכישה - בלחיצה כאן >>

אימון אישי, ליווי וקורס מכירות 1:1

שמתם לב, שחלק גדול מבעלי העסקים המצליחים באמת, הם אותם אנשים שממוקדי מכירות? שמשדרים ביטחון עצום? שיש להם לקוחות על בסיס קבוע?

בתהליך שיפור המכירות שלך, אנחנו נעבוד על שילוב העקרונות הפסיכולוגיים שיאפשרו לך להרגיש ביטחון עצום בשיחות מכירה, להציג את המוצרים שלך בצורה אטרקטיבית ומהנה, לדעת לפתור התנגדויות, למכור יותר ויותר, ואפילו להנות ולאהוב מכירות.

אנחנו נעבוד ביחד על בניית תסריט שיחות המכירה שלך, על מענה להתנגדויות של הלקוחות, על ניהול המכירות שלך, כולל שיחות Follow Up, וגם אקשיב לשיחות המכירה, במטרה לתת לך מענה מדוייק, שיאפשר לך למכור יותר ולהרגיש ביטחון במכירות.

פרטים נוספים ורכישה - בלחיצה כאן >>

קורס פרסום ממומן בגוגל (כולל ייעוץ והנחייה) - בקרוב

כשיודעים איך לפרסם בגוגל, וכשמכירים את הטכניקות שמאפשרות להעלות את דירוג הקמפיינים בגוגל, אפשר להוזיל את עלויות הפרסום בגוגל, ולהרוויח יותר ויותר ממכירת המוצרים והשירותים.

קורס פרסום ושיווק בפייסבוק (כולל ייעוץ אישי)

סביר מאוד להניח שגם הקהל שלכם נמצא בפייסבוק, אבל מה שקורה בפועל, הוא שהרבה מאוד בעלי עסקים מבזבזים שעות על גבי שעות בכתיבת סטטוסים בפייסבוק, ולא רואים לקוחות מפייסבוק.

הקורס לפרסום ולשיווק בפייסבוק, שמתאים גם למתחילים שלא מכירים את פייסבוק, וגם למתקדמים, ילמד אותך צעד אחר צעד, איך להשתמש בפייסבוק כדי למכור יותר באינטרנט, כולל הדרכות מלאות בנושא פרסום ממומן בפייסבוק.

פרטים נוספים ורכישה - בלחיצה כאן >>

קורס בניית דפי נחיתה ומוצר מידע חינמי (כולל ייעוץ)

היום כבר ידוע: בניית דף נחיתה ומדריך שנותן טיפים וערך בחינם, אינו מספיק כדי למכור יותר. האינטרנט מוצף בידע חינמי, ולכן יש צורך להכיר את העקרונות שיאפשרו לך לבנות קהילה גדולה וממוקדת בדיוור, במטרה להגדיל מכירות.

הקורס מלמד את העקרונות השיווקיים לבניית מוצר מידע חינמי ואטקרטיבי, איך לבנות דף נחיתה שיווקי, והדרכות טכניות - בניית מדריך וידאו, מדריך כתוב, בניית דפי נחיתה, וחיבור הדפים למערכת שיווק בדוא"ל, במטרה למכור "על אוטומט".

פרטים נוספים ורכישה - בלחיצה כאן >>

ייעוץ אישי, ליווי וקורס קידום אתרים בגוגל - SEO

קידום אתרים אורגני בגוגל, הוא תהליך שבסופו, האתר מופיע בין האתרים הראשונים בגוגל בחיפוש ביטויים רלוונטיים, באופן יציב.

הקורס מלמד איך לעשות מחקר מילות מפתח לקידום בגוגל, איך לבחור את הביטויים בעלי הסיכויים הגבוהים ביותר לקידום בגוגל, איך לבנות את האתר בצורה שתאפשר קידום, ואיך למנף את יוטיוב ואת האינטרנט בכלל, כדי להגיע גבוהה בתוצאות החיפוש האורגני בגוגל.

פרטים נוספים ורכישה - בלחיצה כאן >>

קורס ותהליך ייעוץ אישי לבניית תכנית שיווקית-עסקית

אחת מהבעיות הגדולות של בעלי עסקים, זו שגורמת להם להשקיע הרבה מאוד זמן וכסף וגורמת לתסכולים ולייאוש, היא העובדה שבעלי עסקים רבים משקיעים בערוצי פרסום ושיווק שאינם רלוונטיים לעסק, ועושים עבודה לא מדוייקת.

הקורס, שכולל בעיקרו תהליך ייעוץ אישי, יעזור לך להגדיר מראש את הדרך שלך להצלחה באינטרנט, כדי למנוע השקעה לחינם לאורך השנים: חזון, יעדים, הגדרת קהלי יעד ובידול, מחקר שוק ולקוח, מחקר מתחרים, הגדרת מוצרים ומשפך שיווקי, תמחור, הגדרת ערוצי השיווק האפקטיביים באינטרנט ובניית תכנית שיווקית באינטרנט.

פרטים נוספים ורכישה - בלחיצה כאן >>

קורס שיווק באימייל (כולל ייעוץ והנחייה) - בקרוב

קורס שיווק באימייל - בקרוב.

קורס שיווק בוידאו (כולל ייעוץ והנחייה) - בקרוב

קורס שיווק בוידאו - בקרוב.

רוצה גישה לכל הקורסים של מאסטרנט?

תהליך הליווי השיווקי 1:1 כולל את כל הקורסים ואת כל ההדרכות של מאסטרנט.

אנחנו עובדים צמוד ביחד במטרה לבנות לך מערך שיווקי שיעבוד בשביל העסק שלך ולא להיפך, ושימשוך לעסק שלך לקוחות על בסיס קבוע,
ובמטרה להעניק לך את כל התמיכה, הידע, הכלים והביטחון, כך שבסיום התהליך, תהיה לך היכולת לבצע את כל פעולות השיווק באינטרנט של העסק בעצמך ובהנאה.

תכנית הליווי של מאסטרנט לא מתאימה לכל אחד,
ודרושה הגשת מועמדות.

פרטים נוספים והגשת מועמדות לליווי - בלחיצה כאן >>

 

דף הבית   |   מפת האתר   |   תקנון   |   מדיניות פרטיות   |   צור קשר צור קשר: office@masternet.co.il   |   טל: 03-75-888-20
© כל הזכויות שמורות לחברת ג'ויויז'ן בע"מ
כל התכנים המפורסמים באתר זה הם מקוריים ומוגנים בחוק זכויות יוצרים.
אין להעתיק, לשכפל ולפרסם, בכל צורה שהיא, חומרים מהאתר ללא אישור מפורש מחברת ג'ויויז'ן בע"מ.